סקירת מוספי העיתונים – 7.4.1995

סקירת מוספי העיתונים – 7.4.1995

ידיעות אחרונות – 7 ימים

שער 7 ימים. 7.4.1995

כתבת השער היא ראיון עם להקת טיפקס לרגל הוצאת האלבום "החיים שלך בלאפה". קובי אוז מספר שהחלום שלו הוא "להשכיל וליצור מוזיקת פולקלור ישראלית שבאה מפה, שמחוברת לאדמה ושתדבר להרבה אנשים. שלא תהיה נחותה ושתהיה מעוצבת".

כתבה מרכזית נוספת עוסקת בתופעת הגירושין בישראל. על פי הנתונים, ב-1994 כל זוג רביעי בארץ התגרש – עליה של יותר מ-1000 זוגות לעומת 1993. שיאניות הגירושין הן רעננה ואשדוד.

יואב קוטנר במדורו "סי די רוק", מתייחס לאלבום The Bends של Radiohead. הוא משבח אותו וטוען שמדובר ב"אלבום מצוין, עמוס שירים טובים ומבוצע מושלם. מלא רגש, שירה נהדרת ונגינה משובחת".

 

מעריב – סופשבוע

עודד קטש בן ה-20 הוא הכוכב הלוהט של הפועל גליל עליון. בראיון הוא מספר על חיבתו לאורח החיים הגלילי ומבקר את מכבי ת"א. פיני גרשון מספר בכתבה שקטש הוא הכישרון הכי גדול שאימן בקריירה שלו.

בראיון נוסף מספרים שלמה בר ודוד דאור על העבודה המשותפת על האלבום "דוד ושלמה". דאור אומר ש"אין עמידה של אגו מול אגו, אהבנו את מה שעשינו ולכל אחד היה את המקום שלו". בר מדבר, בין היתר, על האפלייה העדתית ועל שנאתו למוזיקת טכנו ולמדונה.

 

מוסף הארץ

כותרת המוסף היא "האם יש גבול לטיפשות?" ולאורכו מופיעות מספר כתבות בנושא: האמירות המטומטמות ביותר במאה ה-20, סטריוטיפים על טמטום, מה קורה במכון למחקרים מתקדמים בפרינסטון ומבחן איי-קיו בנוסח שרלוק הולמס.

בכתבת תחקיר מובאות תלונות של אזרחים על ועדת העזבונות הציבורית. הטענות הן על הסתרת מידע, קריטריונים לא ידועים וסירוב של משרדי הממשלה להסביר מדוע בקשות נדחות. התוצאה היא אוצר של 130 מיליון שקל שנשאר בקופה.

דאג מקפאדן, סגן נשיא פדרציית הפוגים העולמית מספר שהוא מכין תביעת ענק נגד הזכיין הישראלי על רקע מחלוקת כספית. הוא טוען שהתמונות הישראליות בפוגים הן וולגריות, מזעזעות ולא משקפות את רוח הפוגים האמיתית.

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *